TRÉNINKOVÁ KAVÁRNA


Sociální rehabilitace v "Kavárně ANIMA VIVA"

Kavárna ANIMA VIVA slouží jako tréninkové pracoviště, kde se mohou zájemci v rámci sociální rehabilitace naučit sociálním a pracovním dovednostem spojeným s obsluhou spotřebičů, přípravou nápojů a občerstvení, stolováním, obsluhou hostů, vařením, pomocnými pracemi v kuchyni a úklidovými pracemi.
Také je ale místem, kde se setkávají jak naši uživatelé, jejich rodinní příslušníci, kamarádi a známí, tak zástupci a klienti jiných poskytovatelů, kolegové a pacienti z léčebny, noví zájemci o službu a široká veřejnost. Probíhají zde besedy či tematická dopoledne/odpoledne.

Od srpna 2015 jsme pro veřejnost otevřeli tréninkovou kavárnu v nově zrekonstruovaných prostorách. Více se o různých našich akcích dočtete na našem facebooku .


A takto to u nás vypadá ...MOŽNOST USPOŘÁDAT SOUKROMOU AKCI (Oslavu, školení, setkaní různorodých pracovních skupin či nepracovních skupin).
V případě zájmu kontaktujte Mgr. Pavlínu Halamovou na tel. č. 739 404 488.


„Projekt Rekonstrukce Komunitního centra Liptovská, reg. č. CZ.1.10/2.1.00/31.01535, byl spolufinancován z Regionálního operačního programu NUTS II Moravskoslezsko 2007-2013".